Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2021 р.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула 11 питань


Фото № 1
Фото № 2

Днями відбулося засідання постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові. Загалом було розглянуто 11 питань порядку денного, з них 6 питань підтримали.

Так, за зверненням громадської організації «Агенція міських ініціатив», по вулиці Стрілецька (2 дамба), починаючи від пішохідного мосту і далі в сторону лісової смуги, буде відновлена пішохідна зона. На цій ділянці встановлять знак 5.33 «Пішохідна зона» від мосту зі сторони багатоповерхівок в сторону лісової смуги.

Головна причина такої пропозиції - під час відпочинку на березі річки у лісовій смузі місцеві та жителі інших районів дуже часто заїжджають на територію лісу та влаштовують непередбачені стоянки авто прямо на березі річки та в лісі.

Інші підтримані питання порядку денного стосувалися, зокрема, облаштування підвищених пішохідних переходів по вул. В’ячеслава Чорновола 13, по проспекту Перемоги в районі житлових будинків №№172, 199.

Комісія внесла окремі пропозиції до питань, які не були підтримані. Зокрема, на перехресті вул. Промислова,7 – вул. Малясова, 30, замість облаштування засобів примусового зниження швидкості, буде нанесена розмітка 1.13, яка позначає місце, де водій повинен у разі потреби зупинитися і дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по перехрещуваній дорозі.

Також по вул. Пухова №129 (між корпусом № 2 та 3), замість встановлення дорожнього знаку 5.33 «Пішохідна зона», КП «ЖЕК-10» рекомендовано встановити пристрій, який перешкоджатиме руху автомобілів.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!