1 квітня 2021 р.

До уваги водіїв: з 12 квітня по 15 червня - перекриття руху по вул. Київській (від вул. Довженка до вул. Грибоєдова)

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 8.00 год. 12 квітня по 20.00 год. 15 червня 2021 року для проведення робіт з реконструкції водопроводу по вул. Київській від вул. Довженка до вул. Грибоєдова товариству з обмеженою відповідальністю «УТБ-ІНЖИНІРИНГ» дозволено перекриття руху автотранспорту на зазначеній ділянці.

На період перекриття руху будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.

Які саме роботи будуть виконуватися на цій ділянці, докладніше у матеріалі КП "Чернігівводоканал"

Про те, як саме буде організовано об'їзд для громадського транспорту, маршрути якого проходять цією ділянкою вул. Київської (автобуси №3 та №17), ми додатково повідомимо пізніше.