Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 квітня 2021 р.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акцію «Здорові немовлята!»


Фото № 1

З 1 квітня по 30 вересня проходитиме шістнадцята Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця» - «Здорові немовлята!». Цьогоріч на зібрані кошти планують закупівлю медичного неонатального обладнання для дитячих лікарень України. Долучитися до цього суспільно-важливого проєкту може кожен бажаючий, у тому числі в Чернігові. Традиційно в нашому місті участь у ньому брали освітні заклади, різні установи, громадські організації, благодійні фонди, релігійні громади та просто небайдужі громадяни.

Програмою передбачено, що кошти збиратимуть волонтери на спеціально відведеній території, у закладах освіти, на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності. Кожен з них матиме бейдж – ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з номером на скриньці для збору коштів від усіх бажаючих.

Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей.

Фінал акції відбуватиметься 25-26 вересня у всіх районах і містах України. Результати акції і загальна сума зібраних коштів будуть оприлюднені у ЗМІ.

За умовами акції, закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі неонатології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання якісної медичної допомоги. Медичне обладнання передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян - за тим, щоби діти на цьому обладнанні обслуговувалися обов’язково безкоштовно.

Детальну інформацію та роз’яснення як витрачаються кошти для закупівлі спеціального медобладнання можна знайти на інтернет-сторінці Фонду.

 

Рахунок для благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»:

ІВАN UА173052990000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

ПАТ «Кредобанк»:

ІВАN UA393253650000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».

 

За повідомленням Нацсоцслужби

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!