19 березня 2021 р.

Кошти з державного дорожнього фонду підуть у Чернігові на ремонти вулиць для перенаправлення потоку транзитного транспорту

Відремонтувати кілька доріг і реконструювати два перехрестя, щоби вивести потік вантажного автотранспорту з густозаселених кварталів ближче до межі міста - на вулиці Олександрівську та Малиновського, Чернігову допоможуть кошти з державного бюджету.

Як і анонсував міський голова раніше, наше місто в цьому році отримає субвенцію з державного дорожнього фонду на ремонти цих доріг і реконструкцію перехресть. Загальна сума підтримки становитиме 100 млн грн.

Така цифра була озвучена 18 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради. Виконком ухвалив технічне рішення, необхідне для цільового використання цих коштів у 2021 році. Їх скеровують на наступні види робіт:

• 79 млн 448 тис грн – поточний ремонт вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського;
  • 7 млн 442 тис грн - реконструкція перехрестя вул. Кільцева з вул. 1-го Травня;
  • 13 млн 109 тис  грн - реконструкція перехрестя вул. Малиновського з вул. Шевченка.

Також, як ми вже повідомляли раніше, до планів розвитку міської інфраструктури на цей рік внесене і будівництво мережі вуличного освітлення на вул. Кільцевій.