10 березня 2021 р.

Офіційно: оголошення про проведення конкурсу щодо Попудренка, 16

Оголошення про проведення конкурсу

На виконання рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 04 березня 2021 року №112 «Про проведення конкурсу та затвердження конкурсної документації» оголошується конкурс на кращого інвестора-забудовника для участі у Програмі сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки.

Назва об’єкта будівництва, його місцезнаходження: Будівництво житлового будинку замість існуючого аварійного за адресою: вул. Попудренка, 16 у м. Чернігові (затверджено рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 04 лютого 2021 року № 66 «Про затвердження об’єкту конкурсу»).

Відомості про об’єкт будівництва: Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта будівництва:

– Загальна площа земельної ділянки складає 5796 м2.

– Площа новоствореного житла 14200,2 м2.

– Загальна площа квартир аварійного будинку, з якої будуть відселені жителі 1866,37 м2.

– Граничний розмір компенсації встановлений Програмою 40 відсотків опосередкованої вартості житла з якого будуть відселені мешканці.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 15 квітня 2021 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради о 14 год. 30 хв. (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

Кінцевий термін прийняття заяв для участі в конкурсі: 12 квітня 2021 року.

Найменування, адреса, номер телефону, час роботи організатора конкурсу: комунальне підприємство “Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради, проспект Миру, 263, м. Чернігів, 14007, т./ф.(0462) 623-736. Час роботи: ПН-ПТ з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00 години.

Вимоги до учасників конкурсу: Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи-підприємці у яких:

– середня заробітна плата за останній звітний рік була не меншою 90 відсотків від середньої заробітної плати в галузі «будівництво» по Україні за відповідний рік;

– відсутня заборгованості перед бюджетом;

– наявна фінансова можливість фінансування будівництва об’єкта конкурсу та відселення мешканців.

Пакет конкурсної документації щодо об’єкта будівництва учасники можуть отримати у комунальному підприємстві “Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради.

Переможець конкурсу зобов’язаний компенсувати витрати комунального підприємства “Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради пов'язані з підготовкою і проведенням конкурсу.