Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 лютого 2021 р.

На неправдиву й упереджену критику треба відповідати інформаційно, - міський голова


Фото № 1

- Я хотів би, щоби ми всі пригадали, як прибиралося місто в 2012, 2013, 2014 роках. Ми можемо навести статистику по різних показниках, хоч я не хотів би цього робити. Ми не говоримо що ідеально працюємо – це абсолютно не так, багато є питань. Але зараз на метр квадратний випало до 200 кілограмів снігу. Навіть якщо півкубометра і щільність 0,2 – хай це буде 100 кілограмів. І помножте це на 8 тисяч га території міста. Це 80 мільйонів метрів квадратних. 100 кілограмів на метр – це 8 мільйонів тонн снігу.

  У нас загальна кількість людей, які займаються прибиранням у системі ЖЕКів + АТП + «Зеленбуд» - я так думаю, що чоловік 400 максимум. От уявіть собі ці 400 чоловік і 11-12 одиниць техніки на площі 8 тисяч гектарів. Цієї техніки і цих людей достатньо, щоби ми в натяжку, але встигали прибирати в нормальному режимі, без природніх катаклізмів.

  Але якщо буде більше людей і більше техніки – це буде і в більше коштів обходитися. Треба розуміти, що «будь-яке задоволення – за ваші гроші», - так чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді прокоментував розчистку Чернігова від снігу в цьому році.

  Він підняв цю тему у зв'язку з тим, що в інформаційном просторі соцмереж, які багато в чому формують зараз громадську думку, люди часто знецінюють працю комунальників. Але натомість - ніяк не стримують себе в негативі щодо того, чого зробити не вдалося.

  Владислав Атрошенко звернувся до підлеглих і закликав їх з якоюсь періодичністю відповідати у соцмережах на негатив щодо їх роботи. Наводити контраргументи, об’єктивні дані. Загалом, відповідати на упереджену критику інформаційно.

  - Ті коментарі, які я читав… По-перше, це люди, які не розуміють і не хочуть розуміти оцих кількісно-якісних речей: скільки людей, скільки техніки в нас є. Нічого, це нормальний процес життєвий. Але якщо є необ’єктивна критика – я хотів би все-таки відповідної реакції в тому ж інформаційному просторі, - міський голова.

  Звичайно, це не стосується випадків, коли критика або зауваження конструктивні. Там – треба реагувати без затримок, не чекаючи росту обурення людей, наголосив Владислав Атошенко.

   

  Прес-служба Чернігівської міської ради

  Онлайн трансляції
  Бюджет участі
  Місто легенд
  Створення ОСББ
  Чернігів, купуй рідне!