Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 лютого 2021 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

+18
+15

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21

З питання щодо скарг громадян на дотримання правопорядку в районі магазину АТБ-Маркет на вул. Льотній 6-А розпочалася сьогодні, 23 лютого, доповідь керівника КП Муніципальна варта" Віталія Хрустицького на ранковій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради. Він повідомив, що це питання було опрацьоване і супермаркету наданий припис з приводу роботи в нічний час. Він, на жаль, був проігнорований - в результаті виписано штраф. Дійсно, біля магазину знаходиться спортивний майданчик, де постійно розпивають спиртні напої - і надходять скарги від мешканців прилеглих будинків. Сам майданчик знаходиться у незадовільному стані: зламані лавки, пошкоджений паркан та відірване покриття, що є наслідком постійного порушення правил правопорядку. Віталій Хрустицький зазначив, що вони звернулися до поліції з проханням також долучитися до забезпечення громадського спокою як біля дитячого майданчика, так і біля магазину АТБ-Маркет.   

Також під час наради вже традиційно було заслухано звіт начальника КП "Муніципальна варта" про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова та виявлення нових зауважень за минулий тиждень.

За низкою адрес, де були зауваження, озвучені на минулих нарадах, недоліки вже виправлені. Відновлені лавочки та паркани, демонтовані залишки металевих та бетонних конструкцій, прибрані брила снігу з даху, відремонтовані дитячі пісочниці та гойдалки, відновлені місця відпочинку біля будинків, тощо:

 

Продемонстрували й нововиявлені об'єкти, до яких є зауваження. Серед них - місця, де необхідні відновлення пошкоджених парканів та лавок, ремонт пошкоджених дитячих майданчиків,  демонтаж бетонних та металевих конструкцій, прибирання снігу біля будинків тощо:

 

Владислав Атрошенко під час розгляду питань зазначив, що є багато нарікань по прибиранню прибудинкових територій і принагідно звернувся до відповідальних осіб з проханням приділяти більшу увагу питанню прибирання територій, за які вони відповідають.

 - У мене прохання, принаймні трактором прочистити територію - це не важко, - підкреслив Владислав Атрошенко

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!