Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 лютого 2021 р.

У міських лікарнях Чернігова збільшили кількість місць з кисневою підтримкою

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

Захворюваність на COVID-19 у Чернігові знову почала рости. Поки що це збільшення невелике. Про це повідомила заступниця начальника міського управління охорони здоров’я Ольга Малець на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 23 лютого.

Середньодобова кількість нових випадків захворювання - 27 зараз проти 26 випадків минулого тижня.

Всього по місту зараз З88 виявлених хворих. 121 особа з них лікується в стаціонарі міських лікарень.

У міських лікарнях наразі збільшена кількість ліжок, обладнаних для кисневої підтримки пацієнтів. Було 266, а зараз вже 324 ліжка з підведеним киснем – за рахунок як додаткових кисневих концентраторів, так і додаткового централізованого підведення, доповіла вона. Але дещо більше стало й пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. Зараз це 75 осіб (72 на кисні +3 на ШВЛ) на кисні, тоді як минулого тижня було 62 особи.

Ще один фактор, який насторожує – що кількість нових випадків захворювання за добу зараз перевищує кількість тих хто одужує. Ще минулого тижня було навпаки. 

Як відомо, в Україні зараз збільшується захворюваність у західних і центральних областях. Івано-Франківська та Чернівецька області – вже червона зона. Ліжка в ковідних стаціонарах там завантажені, велике навантаження на медичний персонал, проблема з кадрами.

- Ситуація в західних областях явно може бути наслідком гарно проведених новорічних свят, нехтування правилами безпеки, - прокоментував цю інформацію чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

За результатами доповіді він дав доручення зібрати територіальну комісію з надзвичайних ситуацій і запланувати спільні з поліцією заходи щодо дотримання карантинних обмежень.

- Усім треба пам’ятати про те, що хвороба дуже небезпечна. Не дай Бог нам повернутися у ті показники, які в нас були піковими, - міський голова.

Інформація по закладах освіти: відсутніх у школі дітей зараз близько 16%, з них по хворобі (зі слів батьків)10%. Епідноріг (20%) ще не перейдений.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!