21 січня 2021 р.

До уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна (від будинку №34а по вул. Пушкіна до перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка)

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 8.00 год. 26 січня по 20.00 год. 31 січня 2021 року для проведення будівництва мережі централізованої каналізації та мережі централізованого водопостачання житлового будинку за будівельною адресою вул. Гетьмана Полуботка 36/36а товариству з обмеженою відповідальністю «ДОМЕН-БУД» дозволено перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові по вул. Пушкіна (від будинку №34а по вул. Пушкіна до перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка).

На зазначеній ділянці в період перекриття руху будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.