30 грудня 2020 р.

Громадський транспорт у Чернігові в новорічну ніч працюватиме до 1-ї години

У новорічну ніч чернігівські тролейбуси та автобуси на всіх маршрутах, які обслуговує комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління», возитимуть пасажирів до 1-ї години. Таке доручення дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді 29 грудня.

Як повідомили в управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради, приєднатися до цієї ініціативи управління запропонувало і всім приватним перевізникам. Наразі частина з них вже повідомили, що підтримають її.

«Це буде більш правильно, як жест поваги до людей. Зробіть такий крок», - аргументував свій заклик під час наради Владислав Атрошенко.

А для надійності та зручності радимо всім чернігівцям і гостям міста, які в новорічну ніч матимуть бажання скористатися міським громадським транспортом, слідкувати за його наявністю та рухом через систему моніторингу Дозор Чернігів.