24 грудня 2020 р.

Чернігівська міська рада хвилиною мовчання вшанувала пам’ять Анатолія Лисенка - першого голови першого демократичного скликання ради

На початку засідання Чернігівська міська рада сьогодні, 24 грудня, за пропозицією чернігівського міського голови Владислава Атрошенка хвилиною мовчання вшанувала пам’ять Анатолія Олександровича Лисенка – першого голови Чернігівсьної міської ради народних депутатів її першого демократичного скликання, обраного в 1990 році. Посаду голови міської ради Анатолій Лисенко обіймав з квітня до жовтня цього року.

Також він був багаторічним керівником Чернігівського виробничого об'єднання «Хімволокно», народним депутатом України І-го скликання, головою правління Асоціації підприємств малого та середнього бізнесу Чернігівщини.

- Прекрасна людина, я його знав особисто: дуже цікава, глибока особистість, - додав Владислав Атрошенко.

Анатолій Лисенко помер 20 грудня 2020 року. Похований вчора, 23 грудня, на міському кладовищі «Яцево». 30 грудня йому виповнилося б 80 років.