21 грудня 2020 р.

Про освіту в умовах карантину розповіли в телеефірі

Як проходить дистанційне навчання чернігівських школярів, коли у них розпочинаються і скільки триватимуть зимові канікули, чи проводитимуть новорічні заходи біля ялинки у закладах освіти та як будуть навчатися діти з 10 січня 2021 року, а також про підготовку до проведення пробного ЗНО - ці та інші питання були обговорені у програмі «НА ЧАСІ» телеканалу «Новий Чернігів», запис якої відбувся 17 грудня.

Спікерами телепрограми виступили:

• Олена Горна - заступниця начальника управління освіти міської ради – начальниця відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти та виховання;
  • Вікторія Пекур - директорка Чернігівського ліцею №22;
  • Олена Яковчук - директорка Чернігівської ЗОШ №3.

Пропонуємо переглянути цю програму, щоби інформація з перших вуст допомогла краще орієнтуватися в актуальних на сьогодні питаннях шкільного навчання.

За матеріалами ТРК "Новий Чернігів"