18 грудня 2020 р.

Сьогодні Черніговом їздить бус Святого Миколая – це передсвятковий подарунок містянам від артистів

Сьогодні вдень у різних районах Чернігова вже можна зустріти перші акорди свята, що наближається. Не помітити його буде просто неможливо! З наближенням Дня Святого Миколая чернігівців вітатимуть артисти, які приїдуть у різні райони міста на спеціальному автомобілі.

Старт бусу Миколая відбувся рано вранці від чернігівського Туристичного інформаційного центру (Шевченка, 9), а далі маршрут - у мікрорайони Шерстянка, Масани, район Троїцького собору, дворики по вул. Бєлова та Полуботка і зрештою о 17.00 - центр міста.

Щоб цей ковток святкового настрою став можливим, докладають зусиль багато людей. Це музиканти Військово-музичного Центру ЗСУ, працівники Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, а також ще чимало небайдужих чернігівців.

Не проходьте повз – послухайте та подивіться, посміхніться один одному, зарядіться гарним настроєм і візьміть його з собою!