Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 грудня 2020 р.

Програми співфінансування для жителів приватного сектору та ОСББ продовжили до 2025 року


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Ще кілька програм, за якими управління житлово-комунального господарства здійснює ремонти та будівництво інфраструктурних об’єктів в приватному секторі та багатоквартирних будинках депутатами Чернігівської міської ради були продовжені на період 2021-2025 років.

Йдеться про Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки та Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки. Обидві Програми діють у Чернігові уже кілька років. Умови, за якими жителі міста можуть ними скористатися, лишилися без змін.

 

Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки:

Завдяки цій Програмі мешканці приватного сектору можуть долучитися до покращення інфраструктури свої вулиць. Так, за час дії Програми нею скористалося 10 ОСН (органів самоорганізації населення), які були створені мешканцями більше 400 садиб приватного сектору. Надавалася підтримка у приєднанні будинків приватної забудови до загальноміської каналізаційної мережі та відновленні асфальтного покриття на умовах співфінансування.

На наступні роки ці умови лишаються незмінними: 80% вартості робіт фінансуються з міського бюджету, 20 % - це власні або залучені кошти містян.

Прийняття «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки» дозволить продовжити надання підтримки населенню приватних домоволодінь міста для проведення благоустрою територій приватного сектору (капітальний ремонт доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, відведення дощових та талих вод).

Прогнозований обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Програми на найближчі 5 років складає 93 750,0 тис.грн. З них: 75 000,0 тис. грн. - кошти міського бюджету, 18 750,0 тис. грн. - кошти ОСН. Детальніше про Програму

 

Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки:

Участь у Програмі можуть брати будинки, у яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК). Кошти можуть використовуватися на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, внутрішньо-будинкових проїздів та малих архітектурних форм на прибудинковій території.

Умови співфінансування залишаються незмінними: 70% – це кошти міського бюджету, 30% – кошти ОСББ (ЖБК). Для будинків, вік яких перевищує 50 років, фінансування капремонту здійснюється у співвідношенні: 85 % від загальної вартості робіт – це кошти міського бюджету, 15 % – кошти ОСББ (ЖБК). Для будинків, строк експлуатації яких не перевищує 10 років, участь в Програмі не передбачено.

Прогнозний обсяг фінансування заходів Програми з міського бюджету на 2021-2025 роки складає 54 325, 0 тис. грн. Детальніше про Програму

 

Також на сесії депутатів міської ради була затверджена Програма сприяння діяльності вуличних комітетів у Деснянському та Новозаводському районах міста Чернігова на 2021-2025 роки.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми сприяння діяльності вуличних комітетів на 5 років складає 394,0 тис. грн.

Програма має на меті забезпечення активізації роботи вуличних комітетів Деснянського та Новозаводського районів міста по виконанню покладених на них повноважень. Детальніше про Програму 

 

Важливе уточнення: фактичний обсяг фінансування усіх Програм у кожному році залежатиме від можливостей бюджету міста Чернігова. Про призначення на наступний рік можна буде дізнатися після затвердження бюджету-2021.

 

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!