20 листопада 2020 р.

У новообраній Чернігівській міській раді створено п’ять депутатських фракцій

Відповідно до зроблених на початку першої сесії Чернігівської міської ради VIII  скликання повідомлень, у ній створено 5 депутатських фракцій.

Фракція політичної партії «Рідний дім», головою якої є Дериземля Андрій Васильович, а заступницею голови – Хольченкова Наталія Миколаївна.

Фракція політичної партії «Слуга народу», головою якої є Черненок Максим Петрович, заступницею голови – Стрілець Олена Миколаївна.

Фракція політичної партії «Наш край», головою якої став Луценко Олександр Олегович, заступницею голови – Родикова Марія Вадимівна.

Фракція політичної партії «Європейська солідарність», голова – Рейко Марина Миколаївна.

Фракція політичної партії «Опозиційна платформа «За життя»», голова - Сехін Віктор Олександрович, заступник – Голець Віталій Віталійович.

Після цих повідомлень депутати за пропозицією чернігівського міського голови перейшли до процесу обрання секретаря міської ради і створили лічильну комісію. Сесія триває.

Пребіг сесійного засідання можна бачити онлайн на вебпорталі Чернігівської міської ради та на сторінці "Прес-служба Чернігівської міської ради" в Facebook.