20 листопада 2020 р.

Розпочалося перше засідання Чернігівської міської ради VIII  скликання

У залі засідань Чернігівської міської ради щойно розпочалося її перше засідання у складі міського голови та новообраних депутатів VIII  скликання. Сесія скликана відповідно до Постанови Чернігівської міської територіальної виборчої комісії від 12 листопада.

Згідно з цією постановою, Чернігівською міською територіальною виборчою комісією проведено реєстрацію сорока двох новообраних депутатів Чернігівської міської ради. Перша сесія новообраної міської ради скликається відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради.

В обов’язковому порядку на установчій сесії оголошується інформація голови територіальної виборчої комісії про підсумки виборів депутатів та міського голови, а міський голова складає присягу.

Також до порядку денного можуть бути запропоновані та внесені інші питання.

Пребіг сесійного засідання можна бачити онлайн на вебпорталі Чернігівської міської ради та на сторінці "Прес-служба Чернігівської міської ради" в Facebook.