Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 листопада 2020 р.

Завершено роботу над найбільшим у Чернігові муралом


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

На Масанах, на стіні багатоповерхівки  по вулиці Незалежності, 56, завершили  роботу над найбільшим у Чернігові на даний час муралом. Це яскраве зображення  дівчини – поєднання  петриківського розпису  з сучасними мотивами. Розмір муралу - 14 на 33 метри.  Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів і декілька відер спеціальної фарби. Автор ескізу - художник Роман Синенко. Він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

- Задум наш був - про поєднання класично українського дизайну з сучасними технологіями. Якось хотілось це показати по-новому, переграти і дещо переосмислити, - розповів Роман Синенко.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Поява цього муралу пов'язана з залишком коштів, наданих за цільовою державною програмою й витрачених на утеплення стіни будинку. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень. Роботи виконані у строк, визначений договором.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відео телеканалу "Новий Чернігів"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!