17 листопада 2020 р.

На КП «Зеленбуд» - новий керівник

На чернігівському КП «Зеленбуд» - новий керівник. Про його призначення міський голова Владислав Атрошенко повідомив 17 листопада на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді. Як проінформував очільник міста, попередній керівник – Роман Старіков – вирішив написати заяву про звільнення.

Новим керівником, з яким укладений контракт поки що на півроку, став Артем Стах. У цей же день міський голова представив його колективу комунального підприємства.

При цьому він потиснув руку Романові Старікову та подякував за роботу на посаді керівника підприємства.

Міський голова побажав новому керівнику успішної роботи.

- Прошу всіх у наступний 2021-й рік якісно працювати. І як не буде скрутно – але я хочу, щоби місто Чернігів зберегло свою привабливість, щоб воно було охайним, зеленим, приємним і для містян, і для туристів. Сподіваюся, що цей напрямок – і туризм вихідного дня, і туризм історичний - незважаючи на ковід буде.  А це – робота і зарплата багатьом чернігівцям та надходження в бюджет. Привабливість, чистота міста будуть сприяти тому, щоби ці надходження були, - звернувся він до колективу «Зеленбуду».

Відео телеканалу "Дитинець"