11 листопада 2020 р.

На Бобровиці будують централізовану каналізацію

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради зараз реалізує проєкт будівництва централізованої каналізації у мікрорайоні «Бобровиця». Роботи проводяться по вулиці Сосницькій, провулку Сосницькому, вулиці Озерній, вулиці Шевченка, вулиці Механізаторів.

Зокрема, першою чергою проєкту, яку втілюють нині, передбачено прокладання 540 метрів труб діаметром 250 мм, а також облаштування колодязів. Після цього необхідно буде побудувати насосну станцію і потім вже можна буде підключитися до основного каналізаційного колектору.

За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Ярослава Куца, поки що проєкт фінансується з державного фонду.

- Ці роботи виконуються за кошти державного бюджету, це субвенція на соціально-економічний розвиток. На цей рік заплановано використати 5 млн 750 тис. гривень, загальна вартість цього проєкту 8 млн 700 тис. гривень, - розповів він.

Користуватися централізованим водовідведенням мешканці щонайменше сотні домогосподарств зможуть після реалізації усіх етапів проєкту. Фінансування наступної черги, а саме облаштування напірного колектора, можливе також із залученням коштів власне жителів цих вулиць.

- Подальші кроки наступні. Розроблено весь проєкт. Мешканцям треба буде або надалі шукати можливість фінансування через державний бюджет, або в місті діє програма 80/20 - тобто будь-який варіант нас влаштовує і ми готові сприяти населенню Бобровиці, задля того, щоб покращити їхні умови життя, - пояснив начальник управління ЖКГ.

***

Як вже повідомлялося раніше, на вулиці Сосницькій з 5 листопада до 1 грудня перекритий рух автотранспорту у зв’язку з цим будівництвом.

Відеосюжет телеканалу «Новий Чернігів»