4 листопада 2020 р.

Оприлюднені протоколи Чернігівської міської територіальної виборчої комісії з результатами голосування

Сьогодні, 4 листопада, оприлюднені протоколи Чернігівської міської територіальної виборчої комісії Чернігівського району Чернігівської області з результатами виборів чернігівського міського голови та депутатів Чернігівської міської ради.

Відповідно до результатів голосування за кандидатів на посаду Чернігівського міського голови, з відривом у 59 тисяч голосів перемогу здобув Владислав Атрошенко. За нього проголосували 62 937 виборців, а це - 77,49% голосів.

До Чернігівської міської ради пройшли п’ять політичних  партій з 11, які брали участь у виборах. Зокрема, 26 мандатів отримала партія «Рідний дім», по 4 – «Слуга народу», «Наш край», «Опозиційна платформа «За життя» та «Європейська солідарність».

Отже, у восьмому скликанні Чернігівської міської ради будуть представлені:

• "Рідний дім": Владислав Атрошенко, Ірина Должикова, Дмитро Митрофанов, Лариса Лесун, Василь Білогура, Артем Тарасенко, Роман Старіков, Інна Левченко, Владислав Кухар, Вікторія Лазаренко, Наталія Малець, Віталій Гриць, В'ячеслав Летута, Володимир Коваленко, Роман Резнік, Юлія Дарницька, Руслан Волок, Олександр Ломако, Віталій Хрустицький, Юлія Лобачова, Галина Леник, Андрій Дериземля, Наталія Хольченкова, Регіна Гусак, Сергій Кирієнко, Олександр Шевчук.
  • "Слуга Народу": Юрій Тарасовець, Олена Стрілець, Максим Черненок, Катерина Демченко.
  • "Наш Край": Ігор Романенко, Віктор Бистров, Олександр Луценко, Наталія Рашина.
  • "Опозиційна платформа - За життя": Віктор Сехін, Павло Вовк, Віталій Голець, Олена Бродар.
  • "Європейська Солідарність": Марина Рейко, Ірина Соломаха, Віктор Бережний, Ігор Мандровний.

Загалом у виборах взяли участь 81 214 виборців.