2 листопада 2020 р.

Опитування Business Index з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19

Доводимо до відома бізнесових кіл інформацію щодо проекту Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік.

За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business.

Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.