28 жовтня 2020 р.

Чернігів стане по-особливому чистим

У Чернігові вперше цьогоріч на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту створили інклюзивну групу за спеціальністю "Озеленювач". Тепер особливі діти зможуть самореалізуватися у подальшому житті і здобути собі професію. Ці студенти - колишні вихованці Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2.

У групі навчатимуться 12 молодих людей. Зараз вони вперше у житті проходять свою виробничу практику, старанно працюють у міських парках. Практика триватиме протягом двох тижнів. А загалом майбутні озеленювачі опановуватимуть спеціальність протягом 8 місяців. І вже навесні вони зможуть працевлаштуватися до КП «Зеленбуд». Це комунальне підприємство стало одним з ініціаторів такого навчання.

Викладач з озеленення ліцею Ірина Новик більше 30 років працювала на КП «Зеленбуд» озеленювачем. А зараз - намагається поділитися зі своїми підопічними усіма тонкощами цієї професії. Викладає у них теоретичні матеріали і навчає, як їх застосовувати на практиці.

Прес-служба Чернігівської міської ради,

Відео ТРК «Новий Чернігів»