20 жовтня 2020 р.

Двом заслуженим будівельникам вручені почесні відзнаки - Подяки чернігівського міського голови

- Хочу вручити почесні відзнаки двом цікавим особистостям, які зробили серйозний внесок у розвиток міста Чернігова і які є еталоном підготовлених кадрів ще тієї радянської освіти. Це Сердюк Олександр Вікторович і Харчук Олександр Романович. Хочу щиро привітати і подякувати за роботу, за допомогу. Багато по яких технічних питаннях я в робочому порядку звертаюся за думкою, за альтернативною точкою зору – й іноді це допомагає при прийнятті рішень. Думаю, що такого високого рівня фахівці в Україні якщо і залишаються, то їх чоловік тридцять, не більше. Бажаю міцного здоров’я і наснаги! – з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розпочав щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді 20 жовтня.

Обом цим відомим будівельникам вручені Подяки чернігівського міського голови.

Олександр Сердюк був присутній і одержав відзнаку особисто. Олександрові Харчуку, який на лікарняному, її передасть керівник управління ЖКГ міста.