17 жовтня 2020 р.

У Чернігові провели загальноміську толоку. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Чернігові сьогодні зранку, 17 жовтня, відбувся загальноміський суботник. Участь у ньому взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, його заступники, а також працівники структурних підрозділів міської ради.

КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради підготував до посадки саджанці різноманітних декоративних дерев і кущових рослин. Це, зокрема: вишня кущова, клен Фрімана, липа, сумах, береза, платан, туя, барбарис, гібіскус, форзиція, дуб, ялина, гортензія. Загалом - понад 240 рослин.

Під час вибору локацій були враховані заявки та побажання чернігівців щодо озеленення своїх вулиць і мікрорайонів, які вони могли залишити раніше, зателефонувавши до міського колл-центру. Зокрема, на вул. Єськова була висаджена вишня кущова, на Чернишевського – клен Фрімана, на Мазепи – платан. У Березовому гаю саджали березу, липу, сумаху. На вул.Підвальній – тую, барбарис, гібіскус і форзицію. На Астрі – дуб, ялину, гортензію.