Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 жовтня 2020 р.

Про додаткові заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території міста Чернігова

У зв'язку з підписанням цього розпорядження 16 жовтн чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до містян:

"Шановні чернігівці!

Як ви вже знаєте, під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалено нове епідемічне зонування. Згідно з рішенням державної комісії Чернігів із 19 жовтня має посилити протиепідемічні заходи.

Я хочу заспокоїти всіх містян – ми не зупиняємо роботу громадського транспорту, не закриваємо заклади освіти та не забороняємо роботу бізнесу.

Водночас я підписав розпорядження, котрим у місті запроваджуються певні обмеження. Так, із 19 жовтня час роботу кафе та ресторанів буде скорочено до 21-ї години. Також ми змушені закрити розважальні зони в торговельних центрах, кінотеатри та заборонити масові заходи, на яких збирається понад 20 осіб.

Хочу наголосити, що всі ці обмеження ухвалюються заради вашої безпеки, але вони не матимуть жодного значення, якщо ви не дотримуватиметеся правил - не вдягатимете маску, не будете мити руки та користуватися дезінфектором.

Місто продовжує жити нормальним життям, усі служби працюють згідно з робочими планами.

На день голосування місто виділило додаткові кошти для забезпечення виборчих дільниць усіма засобами дезінфекції та індивідуальної безпеки.

А отже, 25 жовтня потрібно прийти на виборчі дільниці. Це безпечно і це – ваш громадянський обов’язок!"

 

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!