Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 жовтня 2020 р.

У Чернігові з 19 жовтня у лікарнях та дитсадках стартує опалювальний сезон


Фото № 1

У Чернігові з 12:00 год. 19 жовтня в лікувальних закладах та дошкільних навчальних закладах міста розпочинається опалювальний сезон 2020-2021 років. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 16 жовтня.

Акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго», комунальному енергогенеруючому підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірма «ТехНова», приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія»  доручено розпочати теплопостачання зазначеним закладам, відповідно до графіків включення центрального опалення.

Управлінням охорони здоров’я та освіти міської ради необхідно організувати підготовку внутрішніх теплових мереж лікувальних закладів та дошкільних навчальних закладів до подачі тепла, своєчасно вжити заходи щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму в них.

Крім того, теплогенеруючі підприємства міському Колл-центру нададуть графіки включення центрального опалення закладів охорони здоров’я та дошкільних навчальних закладів, а також повідомлятимуть про позаштатні ситуації у разі їх виникнення.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!