12 жовтня 2020 р.

З 15 по 27 жовтня в загальноосвітніх закладах Чернігова будуть канікули

Канікули в загальноосвітніх закладах Чернігова будуть з 15 по 27 жовтня включно. Про це повідомив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

- Таке рішення прийняте сьогодні на нараді директорів шкіл міста. Протягом дня в закладах освіти тривають педради, які затвердять відповідне рішення.

Ми дослухалися до рекомендацій профільного міністра і, сподіваюся, в такий спосіб пригальмуємо стрімке поширення коронавірусної інфекції серед всіх учасників навчального процесу.

Одночасно звертаюся до батьків дошкільнят! Кількість хворих працівників дитячих садків невпинно збільшується! Серед причин негативної динаміки - приховування батьками випадків інфікування членів родини. Діти як контактні особи та безсимптомні носії наражають на небезпеку вихователів.

Закликаю бути відповідальними і усвідомити нарешті реальну загрозу, за якої при збереженні стрімкого поширення covid-19 серед освітян доведеться запроваджувати карантин у закладах дошкільної освіти, - підкреслив він.