12 жовтня 2020 р.

13 жовтня - відкриття Регіональної туристичної організації та підбиття підсумків туристичного сезону-2020

У Чернігові 13 жовтня Національна туристична організація України разом із управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради, а також ГО "Три парасолі+" відкривають Регіональну туристичну організацію.

На цю подію запрошені представники ОТГ, члени Туристичної ради, Амбасадори, гіди, керівники закладів розміщення та харчування.

Учасники заходу визначатимуть "плюси" роботи РТО в Чернігові, умови та шляхи консолідації учасників туристичної сфери.

У рамках цієї зустрічі відбудеться й тренінг від Президента НТОУ Івана Ліптуги та віцепрезидента Віталіни Мартиновської.

Місце зустрічі: коворкінг-центр "Простір ідей".

Початок о 12.00 год.

Цього ж дня відбудеться зустріч-підбиття підсумків туристичного сезону 2020, відзначення тих, хто був найактивнішим у своїй роботі та ініціативі на ниві туристичної галузі.

Захід організований за ініціативи управління культури та туризму Чернігівської міської ради.

Місце зустрічі: Чернігівський обласний академічний драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, 2 поверх.

Початок о 16.00 год.