Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 жовтня 2020 р.

Визначено локації, де наступного року планують облаштувати огороджені майданчики для вигулу собак

Наприкінці серпня управління житлово-комунального господарства оголосило голосування за локації, на двох з яких наступного року передбачається обладнати пробні огороджені майданчики для вигулу домашніх тварин. Обирати пропонували з 7 можливих місць. Голосування тривало місяць і сьогодні оприлюднюються його результати. 

Усього проголосувало 1414 осіб. Кожен міг обрати по 2 локації.

Голоси розподілилися наступним чином:

  • 1. 558 голосів, 39,5 % - центр міста, в кінці бульвару по проспекту Миру, біля площі Дружби народів (біля перехрестя просп. Миру та вул. С. Русової).
  • 2. 523 голоси, 37% - Мар’їн гай, з боку річки Стрижень, на ділянці вільній від дитячих та спортивних майданчиків та поза прибережною смугою.
  • 3. 497 голосів, 35,1 % - Березовий гай по вул. Кільцева по дорозі до м-ну «Епіцентр».
  • 4. 368 голосів, 26% - Перехрестя вулиць Київська та Гонча, з боку багатоповерхової житлової забудови.
  • 5. 295 голосів, 20,9 % - мікрорайон Масани, зелена зона між вул. Незалежності та вул. Елеваторною за територією Католицького Храму.
  • 6. 226 голосів, 16% - мікрорайон ЗАЗ ( біля заправки ОККО), на виїзді з міста.
  • 7. 175 голосів, 12,4% - мікрорайон Шерстянка, зелена зона біля виходу з підземного переходу від вул. Івана Мазепи за продуктовими МАФами (земельна ділянка межує із смугою відведення залізної дороги).

Дві локації-переможці будуть детально вивчені профільними службами щодо дотримання всіх будівельних і санітарних норм. І після їх рекомендацій буде визначено конкретне місце облаштування вигулу на кожній локації.

Детальніше про огороджені вигули для тварин і оголошення про голосування - за посиланням https://www.facebook.com/ugkhche/posts/2720509838275132

 

 

За інф. Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!