5 жовтня 2020 р.

Фінал щорічного фестивалю-конкурсу Чернігів The best-2020 відбувся в Міському палаці культури

Щорічний багатожанровий фестиваль-конкурс талановитої молоді «Чернігів The best» став для Чернігова вже традиційним. Кожного року  фінал конкурсу збирав учасників на Красній площі в День міста. Але в 2020 у зв’язку з катастрофою українського літака на Харківщині та національним днем жалоби 26 вересня фінальний і гала-концери не відбулися.

Натомість фінал конкурсу провели 3 жовтня на сцені Міського палацу  культури.

Серед інших прийшли привітати учасників та вручали нагороди переможцям конкурсу заступник міністра молоді та спорту й відома біатлоністка Ніна Лемеш та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

- Ця сцена – це та маленька сходинка, яка допомагає вам розкритися. Яка допомагає вам показати, хто ви є сьогодні. І вона точно є сходинкою до ваших майбутніх великих-великих сцен, - Ніна Лемеш.

- Чернігів – це місто, в якому живуть дуже розумні й талановиті люди. І коли в 2012 році Владислав Атрошенко, ще не будучи міським головою, заснував «Чернігів The best», його мета була саме така: дати можливість молодим чернігівцям показати свої таланти і виступити на великій сцені. Ми пам’ятаємо, що кожного року на центральній площі, на великій сцені з професійним звуком і обладнанням виступають наші маленькі зірочки. Я думаю, що це допомагає їм розкривати свої таланти, ставати більш упевненими в собі, - Олександр Ломако.

У фестивалі взяли участь талановиті діти і молодь із багатьох куточків Чернігівщини, понад 2000 учасників. 25 фіналістів боролися за призовий фонд конкурсу. В цьому році він більше ніж зазвичай.

Призерами цьогорічного фестивалю стали такі колективи та виконавці:

IV місце між собою розділили:

• - студія сучасного естрадно-спортивного танцю «Реверанс» RVS kids
  • - Рада та Роман Шостак
  • - спортивний клуб «Чемпіонка»
  • - гурт «Голос душі»
  • - народний колектив естрадного танцю «Ярмарка»
  • - Кириленко Вероніка
  • - Коваленко Марина

ІІІ місце посіли:

• - дует Іващенко Катерини та Олександра Лузана

• - народний колектив сучасного танцю «Парадокс»
  • - зразкова спортивно-циркова студія «Тріумф»

Всі вони отримали пам‘ятні статуетки та премії.

А от І місце, головну премію та статус переможця здобув

• - Народний художній колектив зразковий «Театр танцю «Слов‘яни»!