2 жовтня 2020 р.

Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника освіти!

Цьому святу ми надаємо особливого значення. Адже саме вчителі закладають основи духовно-морального та інтелектуального зростання наших дітей - майбутнього України. Від того, які погляди на життя, цінності та світосприйняття ви вкладаєте у підростаюче покоління українців, залежить те, якою наша країна буде завтра.

Освіта – одна з тих галузей, де «кадри вирішують усе».  Тому робота кожного з вас є надзвичайно важливою.

Від імені всієї громади міста і від себе особисто хочу висловити повагу та безмежну вдячність за вашу складну і невтомну, але натхненну і благородну працю.

Сподіваюся, що спільними зусиллями міської влади та педагогів ми зможемо забезпечити високий рівень освіти у навчальних закладах Чернігова та зробити наших випускників більш упевненими в завтрашньому дні, конкурентоспроможними як в Україні, так і будь-де в світі.

Бажаю вам у професії - загальнодержавного визнання, поваги від учнів та батьків, терпіння, мудрості, цікавих творчих ідей.  А в особистому житті - міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя та мирного неба!

З повагою
Чернігівський міський голова                                 Владислав Атрошенко