Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 вересня 2020 р.

Владислав Атрошенко: вкладання коштів у щось корисне для молоді – повинне стати модним для бізнесменів

+14
+11

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17

У Чернігові у дворі по вул.Дмитра Самоквасова,15 з’явився новий сучасний спортивно-ігровий комплекс. Тепер мешканці прилеглих будинків мікрорайону "Шерстянка" матимуть можливість займатися баскетболом, на тренажерах і турніках, а для дітей влаштована ігрова локація з гойдалками, каруселями та гірками.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 вересня завітав на його урочисте відкриття, а також представив бізнесмена, який з власних коштів частково профінансував будівництво сучасного баскетбольного майданчика.

Загалом на це будівництво, яке тривало два роки, спрямовано 2,5 млн грн з міського бюджету та 460 тис.грн меценатських. Минулого року були зроблені підготовчі роботи, основа та тротуари, а також розпочали будівництво самого дитячого спортивного майданчика. І вже цього року його завершували: встановили огорожу, гумове покриття, а також вуличне освітлення. 

- Вітаю мешканців цього мікрорайону з таким сучасним чудовим майданчиком. Я думаю, що спорт – це набагато краще, ніж будь-які інші варіанти для проведення часу. Я хочу, щоб те, що зробив цей чоловік - стало модним у місті. Щоби люди, які заробили кошти і мають можливість, частинкою цих коштів ділилися з молодим підростаючим поколінням. І нехай це буде спорт, чи щось інше корисне для молоді. Моя мрія, щоб це стало трендом, стало модним для людей, які заробляють кошти. Я хочу, щоб цей крок слугував прикладом іншим бізнесменам, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Сучасні футбольні та баскетбольні поля, а також дитячі майданчики цього року з’явилися по вул.Незалежності, вул.1-го Травня, вул.Рокоссовського. Великий ігровий комплекс з інклюзивними елементами споруджується на бульварі по просп.Миру. А нещодавно урочисто відкрили скейт-парк, який подобається багатьом юним спортсменам.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!