18 вересня 2020 р.

За п’ять років 1478 учасників АТО/ООС та сімей загиблих героїв отримали допомогу у рамках міської Програми

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 вересня погодив низку міських програм. Зокрема, проєкт Програми підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС – мешканців м.Чернігова на 2021–2023 роки. Програма, яка діяла й раніше, направлена на підвищення рівня соціального захисту учасників АТО/ООС.

Надалі цей документ затверджуватимуть депутати міської ради на найближчому пленарному засіданні.

За п’ять років дії цієї Програми було виплачено одноразову грошову допомогу 1478 учасникам АТО/ООС та сім'ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на суму – 1531,5 тис. грн. Також виплачувалася разова компенсація за виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника 42 сім'ям загиблих героїв на суму – 827,2 тис. грн.

Крім того, в рамках цієї програми понад 7500 учасників АТО/ООС та членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС отримали юридичну, психологічну та соціальну допомогу.