18 вересня 2020 р.

З 19 вересня автобуси маршруту №33 «Річковий порт – Епіцентр» змінюють схему руху

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради звертає увагу користувачів громадського транспорту на зміну шляху руху автобусного маршруту №33 «Річковий порт – Епіцентр».

З 19 вересня автобуси на цьому міському маршруті курсуватимуть з такими змінами: від перехрестя вулиці Кільцевої з вулицею 1-го Травня – по вулицях 1-го Травня, Генерала Бєлова до кінцевої зупинки «Епіцентр» – у прямому та зворотному напрямках.

Відповідні зміни до схеми руху внесені на виконання доручення чернігівського міського голови. Мешканці міста неодноразово зверталися до Владислава Атрошенка з проханням забезпечити транспортне сполучення мікрорайону ЗАЗ з Чернігівською міською лікарнею №2 й відповідно внести зміни до автобусного маршруту №33.