Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 вересня 2020 р.

Спортивні клуби за місцем проживання - це ланка, без якої великий спорт не будується, - Владислав Атрошенко

+29
+26

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23
Фото № 24
Фото № 25
Фото № 26
Фото № 27
Фото № 28
Фото № 29
Фото № 30
Фото № 31
Фото № 32

Сьогодні, 17 вересня, після капітального ремонту офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко завітав на урочистості, поспілкувався з тренерами й вихованцями цього закладу, а також оглянув оновлене приміщення позашкільного закладу.

- Треба ще більше уваги приділяти спорту, як і медицині, як і іншим напрямкам, але в межах наших можливостей. За час моєї каденції відкриваємо оновлений вже 8-й спортивний клуб за місцем проживання. У клубі «Десна» зможуть займатись більше 100 дітей за напрямками: боротьба, бокс, в цілому загальна фізична підготовка. Умови, які тут зроблені - класні і їх можна вважати зразком. На капітальний ремонт із заміною комунікацій, закупівлю усіх меблів та тренажерів, облаштування борцівського залу пішло 2,8 млн грн, - зазначив міський голова.

Спортивні клуби за місцем проживання - це той напрямок і та ланка без якої великий спорт не будується. Це найнеобхідніша ланка, де діти можуть спробувати себе, знайти свій потенціал. І вже потім, якщо вдасться досягти гарних результатів, вони можуть піти до спортивної школи високої майстерності, займатись будь-яким улюбленим видом спорту, - вважає Владислав Атрошенко.

- Спорт закаляє, робить з вас сильних людей, які можуть досягати будь-якої поставленої задачі. Бажаю Вам успіхів та міцного здоров’я. Зараз можна вам тільки по-доброму позаздрити. В мій час, коли я був дитиною, такого не було. Я думаю, що займатись спортом в таких прекрасних умовах, у такому клубі - значно краще, ніж займатись якимись іншими не потрібними і не корисними справами, - зауважив міський голова, звертаючись до дітей – вихованців клубу.  

В клубі «Десна» для дітей проводитимуть тренування з футболу, вільної боротьби, настільного тенісу та інші заняття, спрямовані на підвищення загальної фізичної підготовки. Також у клубі «Десна» працює секція «Бокс» ДЮСШ «Атлет». Серед вихованців клубу є призери змагань з настільного тенісу та вільної боротьби. Крім тренерів, тут працює і педагог-організатор Віктор Ляшенко.

Для закладу, крім безпосередньо капітального ремонту приміщення, були придбані нове обладнання для занять боксом, боротьбою, фітнесом та важкою атлетикою. Усі кімнати облаштували меблями та спортивним інвентарем.

Метою діяльності клубу «Десна» є всебічне сприяння соціальному становленню та розвитку дітей та молоді, задоволення їх потреб у позашкільній освіті та організація змістовного дозвілля, надання їм можливостей щодо розвитку власного потенціалу.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!