Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 вересня 2020 р.

Владислав Атрошенко: масового концерту до Дня міста Чернігова не буде

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

День міста Чернігова відбудеться, але без масштабної концертної програми на Красній площі. Про це повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 17 вересня.

- Маючи підвищені ризики захворювання більшої кількості людей на COVID-19, ризики скупчення людей та передачі хвороби від людини до людини, ми прийняли рішення в цьому році з нагоди святкування Дня міста не проводити масовий концерт на центральній площі міста Чернігова. Тобто у нас свято буде, всі ми будемо святкувати, але вдома, не в колективному форматі, - підкреслив він.

Владислав Атрошенко також повідомив, що загальноміські заходи проходитимуть без великої кількості людей. Зокрема, протягом дня відбудеться парад оркестрів. Час та місце проведення поки уточнюється.

Крім того, міський голова запропонував вивчити правовий бік питання щодо можливості влаштувати ввечері феєрверк, але тільки до Дня міста. Відповідні зміни треба буде внести до рішення виконкому.

Нагадаємо, що таке рішення, а саме про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків та інших) на території міста Чернігова, було прийняте у 2014 році.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!