Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 вересня 2020 р.

Владислав Атрошенко: усі нагальні проблеми місто вирішуватиме поетапно, але в межах бюджетних можливостей


Фото № 1

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 16 вересня, на розширеній нараді озвучив низку питань, які бажано було б вирішити найближчим часом, оскільки вони дуже хвилюють чернігівців. На його думку, попередні показники проєкту держбюджету на 2021 рік зменшують можливості для міської влади. Тому вже зараз потрібно визначати пріоритети на наступний рік.

- Ми правильно використали «вікно можливостей» для міста з 2015 по 2020 рік. Подивимось державний бюджет, але у мене особисто - очікування, що наступного року буде зменшення наших можливостей. Наразі по прибудинковим територіям питань безліч, тому їх  треба вирішувати. Взагалі по багатьом адресам вже зараз потрібні проєкти, - вважає міський голова.

Для прикладу він назвав дороги поруч із житловими будинками у мікрорайоні ЗАЗ, а також біля Чернігівського професійного будівельного ліцею.

- Дорога там давно в жахливому стані, тому потрібно розробляти проєкт, щоб розуміти, які треба буде виконати роботи, - сказав він.

Мешканці також висловлюють прохання облаштувати односторонній рух по вул.Милорадовичів. За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськради Ярослава Куца, влаштувати це можна, але після погодження з патрульною поліцією і після капітального ремонту цієї вулиці, що заплановано на наступний рік.

Владислав Атрошенко доручив розглянути таку можливість вже зараз.

Начальник міського управління ЖКГ також повідомив, що наступного року планується встановлення світлофорних об’єктів біля будинків по пр.Миру, 261 та 263. Також тут влаштують сучасне освітлення, пішохідний перехід та оновлять зупинкові комплекси. Зараз там встановлені зупинки громадського транспорту старого зразка, а біля однієї зупинки відсутні бордюри.

Серед піднятих мешканцями міста питань: продовження маршрутів громадського транспорту, заміна сміттєвих баків, поштових скриньок. Містяни також поскаржилися міському голові на аптеку, яка знаходиться по проспекту Миру, 251. За їх твердженням, у цьому закладі продають наркотичні препарати. Міський голова доручив перевірити аптеку, а також забезпечити патрулювання у цьому районі.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!