16 вересня 2020 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

Про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова традиційно доповів начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на розширеній нараді у міській раді 16 вересня.

Серед виконаних приписів щодо порушень правил благоустрою на території багатоповерхових будинків: відновлені дитячі пісочниці й гойдалки, відремонтовані паркани, столи та лави, демонтаж металевих і бетонних конструкцій, скошення трави та вивезення стихійних сміттєзвалищ.

Для усунення нововиявлених порушень правил благоустрою, по яких приписи складені цього тижня, потрібно: по вул.1-ї Гв.Армії,14, вул. Козацька,44,  вул.Пирогова,2, вул.Попудренка,12а, вул.Смирнова,36 та 38, пр-т.Миру,29, відремонтувати дитячі гойдалки та лавки біля житлових багатоповерхових будинків. За адресами вул.Громадська,35,  вул.Доценка,24, вул.Попудренка,1-а, пр-т.Миру,76 та вул.Чорновола,4 - провести скошення трави та відновити дитячі пісочниці. Біля будинку по вул.Доценка,12 необхідно прибрати залишки старого паркану. За адресою вул.Козацька,26 необхідно вивезти залишки старого асфальту, а по вул.Громадська,35 та вул.Попудренка,12-а – необхідно відновити паркан.