15 вересня 2020 р.

Реконструкція на Доценка-Космонавтів добігає кінця

У Чернігові комплексні ремонтні роботи, що тривають на перехресті вулиць Доценка та Космонавтів, будуть завершені до кінця тижня. Рух автотранспорту відповідно до рішення виконкому призупинений до 20 вересня.

За словами представника підрядної організації Олександра Харчука, загалом тут виконуються роботи по двом об’єктам: поточний і середній ремонт вул.Доценка та реконструкція перехрестя вул.Доценка-Космонавтів. Комплекс робіт виконаний на майже 70%. З міського бюджету на ці роботи спрямовано близько 14 мільйонів гривень.

Наразі тут вже облаштували рух по колу, створили три ділянки безпеки для розділення потоків машин, замінили комунікації, перенесли тролейбусні лінії, завершують дорожні роботи. Майже завершили переустановлення 350 метрів бортового каменю.

Крім того, на ділянці від кола і до вулиці Пухова, загальною протяжністю 700 метрів, розпочали знімати старе асфальтне покриття. Закінчити цю ділянку планують за два дні, а потім її оновлять новим асфальтобетоном.