14 вересня 2020 р.

У Чернігові до голосування допущені 69 проєктів Бюджету участі

Робоча група з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові розглянула усі подані проєкти. Загалом була подана 81 ідея від чернігівців на загальну суму майже 69 млн грн. З них успішно пройшли етап обговорення та допущені до загальноміського голосування – 69 проєктів (в т.ч. два - за умови доопрацювання). Серед них: 28 - малих (до 300 тис. грн) та 41 - великий (з кошторисом від 300 тис. грн до 1,5 млн грн).

Електронне голосування за проєкти Бюджету участі стартуватиме з 20 вересня. Триватиме протягом двох тижнів – до 4 жовтня.

Нагадаємо, що цього року на пропозиції мешканців з міського бюджету виділяється 21 млн грн. Віддавати свій голос чернігівці можуть за 3 малих та 3 великих проєкти. У місті працюватимуть пункти консультативно-технічної підтримки. Наразі уточнюється графік їх роботи.

З поданими ініціативами можна ознайомитися також і на електронній системі "Громадський проект".