11 вересня 2020 р.

З 14 вересня освітній процес у школах міста буде у звичайному режимі

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:

- Ситуація з захворюванням на COVID на сьогодні в Чернігові не є критична і поки що дозволяє повернутися до звичайного режиму навчання. 1-3 вересня було стрімке зростання кількості нових випадків COVIDу: лише за 2 дні було 45 нових хворих. Відповідно, освітяни вирішили спрацювати на випередження, ухваливши рішення про змішаний режим навчання - половина дітей 5-11 класів йде до школи, інша половина займається дистанційним навчанням. З понеділка статистика пішла на спад, останні два дні в місті зафіксовано лише 13 випадків захворювання.

В зв‘язку з цим, дав доручення управлінню освіти поки що відновити освітній процес у школах міста за звичним режимом, коли на навчання приходять усі учні. Будемо дивитися на ситуацію з кількістю хворих. Як діяти далі - час покаже.