Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 вересня 2020 р.

Як Чернігів готується до нового опалювального сезону

+9
+6

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12

У Чернігові триває підготовка до опалювального сезону. Про те, які роботи у весняно-літній період встигли зробити працівники комунальних підприємств та теплогенеруючих компаній, говорили на нараді у міській раді у вівторок.

За словами керівників комунальних ЖЕКів, багатоповерхові житлові будинки готові до опалювального сезону, проводиться підписання паспортів та актів готовності теплового господарства. Поточні ремонти будинків зроблені на 95%. Готові також спецтехніка підприємств, завезені пісок та сіль. Зокрема, по КП «ЖЕК-13», завершується випробування систем опалення по трьом будинкам на вул. Елеваторній, які опалюються від ГазСпецСервісу.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив у найближчий термін вирішити питання по усім скаргам від мешканців, зокрема питань щодо розбалансованості системи опалення.

Як повідомив голова АТ «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко, усі планові ремонти по підприємству завершуються. Наразі по місту залишилось 6 розкопок, де замінюють тепломережі. Котельні всі готові, крім однієї по вул. Староказарменій, де йде її повна реконструкція, і яку планують завершити у жовтні. Крім того, вирішене питання отримання лімітів на газ від НАК «Нафтогаз».

Міський голова також доручив пришвидшити реконструкцію комунікацій по вул. Академіка Павлова. Зокрема, щоб дорожники встигли вчасно виконати там свої роботи.

- У нас ця вулиця була у плані поточних ремонтів доріг. Там вже зняли бордюри, а потім з’ясували, що не варто її робити, оскільки потрібно спочатку перекласти мережі, у тому числі й теплові. Треба пришвидшити ці роботи, оскільки залишити на зиму демонтовані бордюри ми не можемо – це буде проблемою, - підкреслив він.

Обладнання станції КЕП «Чернігівська ТЕЦ фірми Тех-Нова» готове до початку опалювального сезону, по магістральним тепловим мережам завершуються ремонтні роботи, - повідомив Олексій Щербина. Наразі по місту залишаються 9 місць, де проводяться розкопки для заміни мереж. Наступного тижня протягом трьох днів будуть проводити другий етап гідравлічних випробувань, який і підтвердить якість виконаних робіт. Запас вугілля на підприємстві складає близько 82 тисяч тон, договори на постачання газу підписані.

Нагадаємо, що одним із найважливіших цього року об’єктів, де проводять заміну теплотраси, є вул. Коцюбинського. Магістральна теплова мережа на цій вулиці була прокладена більше 50 років тому. Працівники Чернігівської ТЕЦ провели там заміну старих зношених труб на нові. Наразі мешканці прилеглих будинків вже отримують гаряче водопостачання.  

Усі заплановані роботи по КП «Чернігівводоканал» теж завершені, наразі ліквідовуються незначні аварійні ситуації, проводиться відновлення люків.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськради Ярослава Куца, у вересні буде завершений капітальний ремонт вул. Київської, Доценка та Льотної, а у жовтні буде відкрита нова дорога на «Шерстянку».

- Місто до 15 жовтня повністю буде готовим до роботи у зимовий період, - підкреслив він.

Принагідно Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців та закликав вчасно сплачувати за всі отримані житлово-комунальні послуги. Керівникам комунальних підприємств він доручив забезпечити комунікацію зі споживачами. Зокрема, через засоби масової інформації розповідати про ситуацію на підприємствах, стан розрахунків за надані послуги, оновлення основних засобів та техніки, штат працівників та розмір їх заробітних плат.

- Це та ділянка, де ми можемо ще втримати контрольовано ситуацію і забезпечити вчасне надання послуг, вчасні розрахунки з постачальниками та вчасну виплату заробітних плат своїм же чернігівцям, які живуть поряд, важко працюють і отримують невеликі зарплати, - підкреслив він.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!