10 вересня 2020 р.

Ремонт дороги по вул. Київській завершать цього тижня

У Чернігові по вул. Київській завершуються дорожні роботи. За кілька днів дорога буде відкрита для проїзду транспорту. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц.

Після виконання дорожніх робіт почнеться капітальний ремонт тротуарів. На фінальній стадії також роботи з відновлення вуличного освітлення на цій вулиці, а саме від вул. П'ятницької у бік вул. Гончої.

Нагадаємо, що цього року асфальтобетонне покриття по вул. Київській вкладається одним шаром. Після глибинних земельних робіт ґрунту необхідний час для ущільнення. Тож фінальний шар асфальту укладатимуть наступного року. Для прикладу, таким же чином відбувався капремонт дороги по вул. Героїв Чорнобиля.

За інф. управління ЖКГ міської ради