8 вересня 2020 р.

Вулиця Івана Мазепи на перетині з новою дорогою – вже з новою транспортною розв’язкою

У Чернігові з 7 вересня відновили рух автотранспорту вулицею Івана Мазепи на її перехресті з новозбудованою дорогою до мікрорайону «Шерстянка». На цьому перехресті влаштована кругова транспортна розв’язка.

Окрім перепланування проїжджої частини, тут перероблені контактна мережа тролейбусів та супутні комунікації. Зокрема, дві кабельні лінії ЧТУ тепер прокладені під землею у спеціальному лотку, що дасть можливість у подальшому виконувати їх ремонт або заміну вже без пошкодження асфальтного покриття.

Безпосередньо ж на новій дорозі на «Шерстянку» будівельні роботи ще продовжуються, тому проїзд нею поки що закритий.