Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 вересня 2020 р.

З 2 по 15 вересня - прийом документів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи


Фото № 1

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради»

На виконання рішення Чернігівської міської ради від 27.08.2020 року №55/VII-31 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради» та затвердження його Статуту», відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради», затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 27.08.2020 року №№55/VII-32, розпорядження Чернігівського міського голови від «31» серпня 2020 року №126-р «Про оголошення конкурсу та створення конкурсної комісії», оголошується з конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради».

1. Найменування і місце знаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради».

Адреса: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 76.

2. Найменування посади:

Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради».

3. Кваліфікаційні вимоги до директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради»:

Посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи неменше п'яти років, досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності,пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до порядку, затвердженого Статутом.

4. Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

4.1. Особа, яка відповідає вимогам п. 3 цього оголошення, може взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради» та подати особисто або через уповноважену особу згідно із довіреністю такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

4.2. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

4.3. Начальник відділу кадрової та юридичної роботи управління освіти Чернігівської міської ради, або особа, яка виконує обов’язки начальника відділу, приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

5. Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Документи, зазначені в п. 4.1., подаються до відділу кадрової та юридичної роботи управління освіти Чернігівської міської ради за адресою:

м. Чернігів, проспект Перемоги, 141, к.221;

з 02.09.2020 р. по 15.09.2020 р. в робочі дні з 8-00 до 17-00;

обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Телефон для довідок (04622) 3-30-93, (0462) 676-319, E-mail: osvita.kadr@os.chernigiv-rada.gov.ua 

Web: http://osvita.ch.ua/

6. Дата та місце початку конкурсного відбору:

Конкурсний відбір буде проведений у такі етапи:

- перевірки знання законодавства, у т.ч. у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів. Тестування містить 30 тестових завдань;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку КУ «ЦПРПП ЧМР», а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Інформація про дату та місце проведення конкурсного відбору буде оголошено додатково.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про Центр професійного розвитку педагогічних працівників

За інформацією управілння освіти міськради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!