1 вересня 2020 р.

Свято Першого дзвоника у Чернігові

Сьогодні – 1 вересня. В усіх школах Чернігова для майже 30 тисяч дітей пролунав Перший дзвоник. Серед них: 2886 першокласників, для яких сформовано 97 класів, в 11-х класах загалом навчатимуться 1793 учні, сформовано 62 таких класи.

Хоч цьогорічне свято – особливе, але робота навчальних закладів стартувала у звичайному режимі.

Зранку на подвір’ях шкіл зібралися учні 1-х та 11-х класів, їхні батьки, керівники закладів освіти та педагогічні колективи.

На День знань до школи №19 завітав і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Усім присутнім він побажав міцного здоров’я, а дітям - успіхів у навчанні.

- Вітаю всіх зі святом 1-го вересня. Хочу побажати малечі цікавої мандрівки в країну знань. Батьків прошу: не сваріть дітей за якусь не ту оцінку. Нехай ці роки навчання, особливо для початкових класів, незалежно від їх успіху будуть цікавими, і щоб діткам просто хотілося йти до школи, - підкреслив він у своєму вітальному слові.

Наразі в цій школі навчатимуться, зокрема, 183 першокласники, для них сформовані шість класів, у двох класах - 67 одинадцятикласників. Загальна кількість здобувачів освіти ЗНЗ №19 - 1563.

Родзинкою свята в цій школі стало урочисте відкриття капітально відремонтованого басейну. Ремонт зроблений за кошти міського бюджету. Загалом тут замінили обладнання для підігріву, фільтрації та знезараження води, також мережі водопостачання й водовідведення, внутрішнє електрообладнання приміщень, вентиляцію, оновили зал з басейном, роздягальні, душові та тренерську кімнату.

Заклад освіти працює за проєктом сприяння здоров’ю. Діти щотижня мають 3 уроки фізкультури, з яких 1 урок – плавання. Додатково після уроків проводитимуть заняття й спортивні секції, – розповіла директорка ЗНЗ №19 Людмила Шелупець.

Урочистості за участю міського голови пройшли й на новозбудованому спортивному майданчику біля школи №25. Це багатофункціональний спортивний майданчик європейського зразка. Побудований за кошти міського бюджету в рамках реалізації проєкту-переможця Громадського бюджету. Тепер тут проводитимуть заняття з баскетболу, волейболу та футболу.

Станом на сьогодні у цій початковій школі сформовано 5 перших класів для 152 учнів. Загальна кількість здобувачів освіти ЗНЗ №25 - 625.

Відеосюжети телеканалів "Новий Чернігів" та "Дитинець"