Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 серпня 2020 р.

У Чернігові завершується облаштування парку для занять екстремальними видами спорту

+11
+8

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14

Довести скейт-парк, що у парку навпроти ЦУМу, до логічного завершення та максимально убезпечити від травмування його відвідувачів. Таке доручення зробив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій нараді у міській раді сьогодні, 31 серпня.

У Чернігові завершується облаштування парку для занять екстремальними видами спорту. Він надзвичайно популярний серед молоді – і початківців, і професіоналів, і просто глядачів. Зважаючи на ту кількість людей, що зараз користується майданчиками для катання, виникла необхідність облаштування навкруги скейт-парку огорожі для запобігання випадкового потрапляння на територію маленьких дітей. Адже подібні випадки цілком можливі.

Владислав Атрошенко доручив начальнику управління житлово-комунального господарства Ярославу Куцу розглянути можливість встановлення огородження, лав у поточному році.

Ярослав Куц повідомив, що це питання уже опрацьовується. Будемо огороджувати екстрім-зону, робити своєрідний периметр. Таким чином убезпечимо і тих, хто катається, і глядачів – адже дошка для катання може вилетіти за майданчик в їх бік.

У ході обговорення зійшлися на варіанті огородження, яке робиться, наприклад, на баскетбольних майданчиках. Це попередить випадкове потрапляння на майданчик перехожих, а звідти – спортсменів. Як наслідок – зменшення можливого травматизму.

Міський голова наголосив на важливості просвіти:

- Також варто пояснювати та доносити батькам, які гуляють з малими дітьми. Уже були випадки, коли діти вискакували на майданчик для екстремалів. Звісно спортсменам важко різко загальмувати, а дитина біжить, їй цікаво, вона не розуміє небезпеки. І це може погано закінчиться… Домовлятися треба і з молоддю. Для них побудований пайп-парк, то варто перестати їздити по граніту, ламаючи його.

 

За інф. Управління ЖКГ міськради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!