25 серпня 2020 р.

Автобуси маршрутів №7 та №37 тимчасово змінюють свій рух

На час проведення ремонтних робіт по вулиці Льотній та вулиці Курсанта Єськова перекривається рух автотранспорту. Тому з 8.00 год. 25 серпня по 20.00 год. 20 вересня вносяться тимчасові зміни в рух громадського транспорту з наступними шляхами проходження транспортних засобів:

- автобуси маршрутів №7 та №37 рухатимуться від перехрестя вулиці Льотної з проспектом Миру – по проспекту Миру, вулицях Михалевича, Курсанта Єськова до Площі Авіаторів у прямому та зворотному напрямках.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради висловлює прохання заздалегідь планувати свій час з врахуванням змін у роботі громадського транспорту.

Телефон для інформації (0462)-675-013.