19 серпня 2020 р.

Філія «Шерстянка» дитячої поліклініки №1 тимчасово працюватиме по вул.Пирогова,15

КНП «Дитяча поліклініка №1» Чернігівської міської ради повідомляє, що наразі виникла суттєва необхідність у проведенні ремонту приміщення філії дитячої поліклініки, що знаходиться у міській лікарні №4 за адресою вул.Текстильників,36.

Більше двох десятиліть минуло з того часу, як ця філія працює у цій лікарні. Тому вже давно тут потрібно оновити внутрішнє оформлення приміщень та замінити меблі.

Сьогодні там працюють 10 медичних працівників, з них 4 лікарі, які обслуговують понад 5 тисяч дітей.

Ремонтні роботи вже почались і на час його проведення, філія "Шерстянка" буде працювати у базовому приміщенні дитячої поліклініки №1 за адресою вул.Пирогова,15. Лікарі вже з понеділка здійснюють прийом на 4-му поверсі поліклініки. Довідки за телефоном: 72-37-36.

Тож адміністрація дитячої поліклініки №1 сподівається на взаєморозуміння з відвідувачами закладу та вибачається за можливі незручності, а проведення ремонтних робіт розраховує здійснити у стислі терміни.