10 серпня 2020 р.

У Чернігові по просп.Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше. Виконуються ці роботи на виконання доручення чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, а також задля підвищення безпеки пішоходів.

Загалом таких локацій по просп.Миру буде шість: навпроти 1-ої школи, Чернігівської обласної ради, колишнього "Полісся", магазину "Фокстрот" і вул. Пирогова – дорога навпроти неї і через сквер.

Пішохідні переходи облаштовують так, щоб їх було видно здалеку і водіям, і пішоходам. Висота – 15 см. І робляться вони на одному рівні з тротуаром.

Необхідність будівництва таких «лежачих поліцейських» та оптимальні технічні їх параметри міська влада аналізувала та обговорювала з фахівцями ще на початку поточного року.

Такі переходи у нашому місті вже облаштовані біля 3-ої школи, по вул.Ріпкінській та Шевченка (навпроти вул.Серьожнікова).